Kategoria: Kraków Polska 2050

Startuję do Sejmu z pierwszego miejsca listy Trzeciej Drogi!

Kochani! Mam zaszczyt i wielką odpowiedzialność być "jedynką" na liście okręgu 13 (Kraków, powiaty: krakowski, miechowski, olkuski). To dla mnie ogromne wyróżnienie, za które dziękuję, ale z drugiej strony potężne wyzwanie i obietnica, by działać dla Was - jeszcze mocniej!


Kraków i Polska to dla mnie wielopokoleniowa opowieść. Szacunek, dla tych którzy przez lata tworzyli miasto i kraj najlepiej jak potrafili i dla tych, dla których to my obecnie tworzymy rzeczywistość. Nasze dzieci są naszą przyszłością – zostawmy im najlepszy możliwy świat.

 

Dlatego działam z Polską 2050 i idę Trzecią Drogą, bo tutaj odnalazłem ludzi, którzy myślą w szerokiej perspektywie - kolejnych pokoleń. I dobrze wiedzą, że dla obywateli nieważne jest to kto się z kim kłóci, ale to, czy ktoś załatwi ich sprawy, zadba o ich teraźniejszość i przyszłość.

 

Idę do Sejmu, bo ja te sprawy załatwiam – już od 10 lat, jako doświadczony samorządowiec. I wiem, że zarówno Kraków, jak i inne polskie samorządy potrzebują kogoś, kto zajmie się ich sprawami w parlamencie, a jest sporo do zrobienia… Trzeba zadbać o przyszłość samorządów, przywrócić im stabilne finansowanie, unormować sprawy TBSów. Należy zadbać o powietrze w krakowskim obwarzanku, zmienić przepisy w zakresie "zielonej energii", tak by mieszkańcy mogli bez obaw inwestować w fotowoltaikę, a samorządy bez prawnych ograniczeń budować mini elektrownie.

 

Pomożecie? 😉
 

Kontakt

Rafał Komarewicz
Poseł na Sejm RP

ul. Królowej Jadwigi 86
30-212 Kraków

+48 519 537 120

biuroposelskie@komarewicz.pl

Napisz do nas
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Wiadomość nie może być pusta
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.